anasayfa
Şirketimiz Ürünlerimiz Markalar Fiyatlar Servis Ağı Nostalji Bize Ulaşın


Şirketimiz faaliyetine, Ahmet AKYOL tarafından,1975 yılında Akiş Plastik ve Metal AŞ. adı altında, ilk olarak VOLKSWAGEN otomobillerine yedek parça üretimi yaparak başlamıştır. 1982 yılında dört ortaklı Akyol Otomotiv A.Ş. kurularak toptan ve perakende VW, AUDI araçlarının yedek parça satışını yapmaya başladık. Azimli ve istikrarlı çalışmalarımız sayesinde ülke ve dünya çapında, kısa zamanda adımızı duyurarak, çok hızlı bir büyüme kaydettik.


Depolarımızda her zaman yeterli miktarda stok tutarak müşterilerimize mal sevkiyatını en hızlı şekilde yapmaktayız. Satmış olduğumuz ürünlere, üreticilerden aldığımız direktiflerle ve kendi insiyatifimizle her türlü garantiyi vermekteyiz.

1987 yılının başında AKYOL DIŞ TİC.LTD.ŞTİ kurularak ithalatı ve toptan satışı ayrı yapmaya başladık. Genç bir kadroyla, Türkiye'de 200 den fazla firmaya ve servise, 5000 kalemden daha fazla bir ürün çeşidiyle hizmet vermekteyiz. Ürün sayımızı arttırmak için ekibimiz çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Almanya’dan İspanya’ya sadece kaliteli markaların ürettiği yedek parçaları ithal eden firmamız, iç piyasa ile birlikte transit ticaret ve ihracat yolu ile de Yugoslavya’dan Rusya’ya, Mısırdan Cezayir’e kadar çok sayıda ülkeye de hizmet vermektedir.

Kaliteli yedek parça üretmeyi ve satmayı öncelikli hedef edinen şirketimiz, bu prensiplerinden hiç ödün vermeden, istikrarlı ve başarılı yükselişini hızla sürdürmektedir. Biliyoruz ki, daha iyi hizmet, daha çok müşteri demektir. Bu yüzden, sektördeki yenilik ve gelişmeleri çok yakından takip ederek, müşterilerimize her türlü teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini de veriyoruz.


Firmamız sektördeki öncü kuruluşlardan biri olmaktan ve sizler hizmet etmekten gurur duymaktadır. 
 
Tüm Hakları Saklıdır.©1987-2002 Akyol Dış Ticaret Ltd. Şti.